Archief Toernieuws

BRABANTIA STRAVA STATISTIEKEN 2019

By 3 januari 2020 No Comments

BRABANTIA STRAVA STATISTIEKEN 2019

Strava heeft voor alle deelnemers van Brabantia de totalen van 2019 vastgelegd.

De statistieken van de resultaten van het jaar 2019 van de bij Strava aangemelde leden van Brabantia zijn door Gerard van Gameren in kaart gebracht.

JAAR KAMPIOEN STRAVA2019.xlsx

           
VOORNAAMACHTERNAAMJAAR KMJAAR URENRITTENJAAR HMkm/uurkm per rituren per rithm per rit
1Gerardvan Gameren11.045421.4316026.69626.269.02.6167
2PieterTheunis10.892392.1929438.28427.837.01.3130
3AntonVerpaalen8.520330.4117314.47025.849.21.984
4ArjanHamelink6.622234.3816740.55428.339.71.4243
5Mauricevan Gils5.952216.0710518.27327.556.72.1174
6PierreMalfait5.833221.239129.39826.464.12.4323
7HenkHoendervangers5.712220.0811022.36726.052.02.0203
8BurnyRoos5.007193.112810.38926.039.11.581
9FreekDomenie4.478176868.84225.452.12.0102
10PeterVlasveld4.298165.2310016.63326.043.01.7166
11DanielDieguez-Vergunst3.682125.135114.39529.472.22.5282
12JohanSuijkerbuijk3.445132.32653.18726.053,02.049
13Marcel van der Horst3.440141.281316.23524.326.31.148
14Martinettevan der Pol2.06594.28474.17622.044.02.089
15GerardRokx1.18365.1182.84718.266.03.6158
16DennisJanssen1.14641.14191.65227.960.32.287
17Philippevan den Broek1.10850.06302.98522.137.01.7100
18PatrickMertens73141.34461.08817.715.90.924
19Johnnyde Jong70925.23151.52528.147.31.7102
20CorneVerpaalen46617.411298626.838.91.582
21HenkBroos1358.54643115.822.51.472
totaal---->86.4693311.95185426.541326.146.71.8143
Deze gegevens komen uit Strava, waar niet alle Brabantianen aan deel nemen.
Net als vorig jaar is Daniel de snelste rijder gebleken. Maar let op; het zijn gemiddelden.
Hoe minder je op de MBT zit, des te hoger je gemiddelde snelheid.
Arjan en Philippe zijn maar voor een deel van het jaar actief op Strava. Desondanks is Arjan
de beste klimgeit onder ons. En als hij zo doorgaat een bedreiging voor de top 3 qua
jaar km. Maar ook de hoogtemeters van Pierre vallen op!

Zie daarvoor het overzicht hiernaast.
Naast het feit dat het leuk is is zo’n overzicht ook best wel competitief:

  1. Wie heeft de meeste kilometers gereden?
  2. Wie heeft gemiddeld de meeste kilometers per rit gereden?
  3. Wie heeft de meeste uren op de fiets doorgebracht?
  4. Wie heeft het hoogste gemiddelde gereden (alhoewel dit niet echt behoort tot de doelstellingen van onze vereniging)?
  5. Wie heeft de meeste hoogtemeters gemaakt?
  6. En nog veel meer……….

Je ziet het nu in een jaartotaal, maar als je lid bent/wordt van Strava en je meld je daar aan als lid van onze club, dan kun je dit ook steeds per week volgen.
Bovendien kun je precies zien wat je andere clubleden doen, wat op zich voor je zelf weer motiverend kan werken.

Best leuk!

augustus, 2020

08aug08:3013:00Clubrit: Brabantse WalKlik voor meer details.

09aug08:3010:45Clubrit: Sprundelse MolentochtKlik voor meer details.

15aug08:3013:30Clubrit: TholenKlik voor meer details.

16aug08:3010:45Clubrit: WuustwezelKlik voor meer details.

22aug08:3012:00Clubrit: Hooge ZwaluweKlik voor meer details.

23aug08:3010:45Clubrit: Essense HoekKlik voor meer details.

29aug08:3013:00Clubrit: Merijntje Gijzen (A+B samen)Klik voor meer details.

30aug08:3010:45Clubrit: MTB clubrit PannenhoefKlik voor meer details.

Wil je een keer vrijblijvend meefietsen?

Kijk op het rittenschema, kom naar Laco sportcentrum De Vijfsprong en fiets mee.

augustus, 2020

08aug08:3013:00Clubrit: Brabantse WalKlik voor meer details.

X