Archief Toernieuws

BRABANTIA STRAVA STATISTIEKEN 2019

By 3 januari 2020 No Comments

BRABANTIA STRAVA STATISTIEKEN 2019

Strava heeft voor alle deelnemers van Brabantia de totalen van 2019 vastgelegd.

De statistieken van de resultaten van het jaar 2019 van de bij Strava aangemelde leden van Brabantia zijn door Gerard van Gameren in kaart gebracht.

JAAR OVERZICHT STRAVA 2020

2020VOORNAAMACHTERNAAMJAAR KMJAAR URENRITTENJAAR HMkmkmurenhm
uur ritritrit
1PieterTheunis10.18536519131.91527,953,31,9167
2Gerardvan Gameren9.57737114726.92225,865,12,5183
3Mauricevan Gils8.03328311820.82128,368,12,4176
4AntonVerpaalen7.07830119012.77723,537,31,667
5HenkHoendervangers6.81627610414.92924,765,52,7143
6Martinettevan der Pol6.76927513313.79024,650,92,1104
7ArjanHamelink5.86522115624.37426,537,61,4156
8PierreMalfait4.7131989815.32723,748,12156
9BurnyRoos4.40418511013.26823,8401,7121
10DanielDieguez-Vergunst3.685137715.65526,951,91,980
11Philippevan den Broek3.571142789.30225,145,81,8119
12JohanSuijkerbuijk3.4861541033.69022,633,81,536
13MichelBroeren3.103123926.23225,133,71,368
14HenkBroos2.655128735.94520,636,41,881
15Marcel van der Horst2.39798893.94924,3271,144
16PeterVlasveld1.95776505.47725,639,11,5110
17FreekDomenie1.82876443.22024,141,51,773
18GerardRokx1.12051191.75921,858,92,793
19Richard van Beers40016766224,757,12,395
20DennisJanssen39415963525,843,81.771
21Johnnyde Jong32814111.51622,829,81,3138
totaal---->88.36435121.89322.216525,246,71,9117
idem 201986.46933121.85426.541326.146.61.8143

Zie daarvoor het overzicht hiernaast.
Naast het feit dat het leuk is is zo’n overzicht ook best wel competitief:

  1. Wie heeft de meeste kilometers gereden?
  2. Wie heeft gemiddeld de meeste kilometers per rit gereden?
  3. Wie heeft de meeste uren op de fiets doorgebracht?
  4. Wie heeft het hoogste gemiddelde gereden (alhoewel dit niet echt behoort tot de doelstellingen van onze vereniging)?
  5. Wie heeft de meeste hoogtemeters gemaakt?
  6. En nog veel meer……….

Je ziet het nu in een jaartotaal, maar als je lid bent/wordt van Strava en je meld je daar aan als lid van onze club, dan kun je dit ook steeds per week volgen.
Bovendien kun je precies zien wat je andere clubleden doen, wat op zich voor je zelf weer motiverend kan werken.

Best leuk!

oktober, 2021

23okt09:0011:00Clubrit Klundert (TR2)

24okt09:0011:30Clubrit MTB Rucphen

30okt13:0015:00Clubrit Achtmaal (TR3)

31okt09:3012:00Ledenvergadering FC Brabantia

Wil je een keer vrijblijvend meefietsen?

Kijk op het rittenschema, kom naar Laco sportcentrum De Vijfsprong en fiets mee.

oktober, 2021

23okt09:0011:00Clubrit Klundert (TR2)

X