Archief Nieuwsbrieven

NIEUWSBRIEF NOVEMBER 2020

By 5 november 2020 No Comments

NIEUWSBRIEF NOVEMBER 2020

De nieuwsbrief van november 2020 geeft naast actuele informatie over de vereniging ook enkele tips voor de leden om toch samen te sporten. Niet alleen een klaagzang over deze moeilijke tijden dus, maar ook kijken naar wat wel mogelijk is.

Actuele bestuursmededelingen over hoe verder op de korte termijn verder met onze vereniging op bestuurlijk niveau.

Maar daarnaast ook informatie over allerlei spontane en leuke initiatieven van onze leden zelf. Daar staat het naleven van de maatregelen steeds centraal maar wordt ook gekeken naar wat op dit moment wel mogelijk is binnen de kaders. Kijk of deze intiatieven ook iets voor jou zijn.

Veel leesplezier.

Klik op de volgende link voor de nieuwsbrief: november 2020

september, 2022

Geen evenementen

X