Archief Toernieuws

BRABANTIA STRAVA STATISTIEKEN 2020

By 4 januari 2021 No Comments

JAAR OVERZICHT STRAVA 2020

2020VOORNAAMACHTERNAAMJAAR KMJAAR URENRITTENJAAR HMkmkmurenhm
uur ritritrit
1PieterTheunis10.18536519131.91527,953,31,9167
2Gerardvan Gameren9.57737114726.92225,865,12,5183
3Mauricevan Gils8.03328311820.82128,368,12,4176
4AntonVerpaalen7.07830119012.77723,537,31,667
5HenkHoendervangers6.81627610414.92924,765,52,7143
6Martinettevan der Pol6.76927513313.79024,650,92,1104
7ArjanHamelink5.86522115624.37426,537,61,4156
8PierreMalfait4.7131989815.32723,748,12156
9BurnyRoos4.40418511013.26823,8401,7121
10DanielDieguez-Vergunst3.685137715.65526,951,91,980
11Philippevan den Broek3.571142789.30225,145,81,8119
12JohanSuijkerbuijk3.4861541033.69022,633,81,536
13MichelBroeren3.103123926.23225,133,71,368
14HenkBroos2.655128735.94520,636,41,881
15Marcel van der Horst2.39798893.94924,3271,144
16PeterVlasveld1.95776505.47725,639,11,5110
17FreekDomenie1.82876443.22024,141,51,773
18GerardRokx1.12051191.75921,858,92,793
19Richard van Beers40016766224,757,12,395
20DennisJanssen39415963525,843,81.771
21Johnnyde Jong32814111.51622,829,81,3138
totaal---->88.36435121.89322.216525,246,71,9117
idem 201986.46933121.85426.541326.146.61.8143

BRABANTIA STRAVA STATISTIEKEN 2020

Strava heeft voor alle deelnemers van Brabantia de totalen van 2020 vastgelegd.

De statistieken van de resultaten van het jaar 2020 van de bij Strava aangemelde leden van Brabantia zijn door Gerard van Gameren in kaart gebracht.

Niet alle Brabantianen zijn op Strava lid van de Strava club Brabantia.

Enkele kanttekeningen en/of opmerkelijke zaken bij het overzicht:

  1. In het overzicht tellen niet alleen de ritjes in de buitenlucht mee, maar ook de Zwifters en Bkools etc tellen mee.
  2. Ondanks (of dankzij) Corona toch meer (solo) ritten én kilometers!
  3. Let op: dit zijn allemaal gemiddelden; bijv. hoe minder op de Mtb, hoe hoger je gem.snelheid.
  4. Na een jaartje op 2 is Pieter terug op 1 met de meeste km’s. Knap zeg!
  5. Dit jaar is Maurice de snelste rijder geweest. Dit in combinatie met de langste afstanden een
    super prestatie!
  6. Opvallende stijger van 14 naar 6 is Martinette. Haar fanatieke (wattbike)training werpt vruchten
    af. Rijdt nu gemakkelijk met de A groep mee!
  7. Pechvogels dit jaar waren Henk, Peter & Freek door fysieke ongemakken, alhoewel Henk in het
    2e halfjaar met een indrukwekkende inhaalrace bezig was. Hopelijk wordt het een beter 2021!

juli, 2021

31jul08:3011:30Clubrit Vincent van Gogh route

Wil je een keer vrijblijvend meefietsen?

Kijk op het rittenschema, kom naar Laco sportcentrum De Vijfsprong en fiets mee.

juli, 2021

31jul08:3011:30Clubrit Vincent van Gogh route

X